Tesisat Hurdası - SİNCAN HURDACI - KOÇYİĞİT HURDACILIK - 0534 823 42 06

.........

Tüm Hurda Metal ve Eşyalarınız

Yerinde, Değerinde ve Nakit Olarak Alınır.

 KOÇYİĞİT HURDACILIK

.........

      Telefon: 0534 823 42 06     

   WhatsApp: 0534 823 42 06   

Ana Sayfa - Hakkımızda - Hizmetlerimiz - İletişim

Tesisat Hurdası

Yaşam alanlarımızda kullandığımız ve oldukça ihtiyaç duyduğumuz tesisat malzemeleri son derece önemlidir. Zamanla kullanıma bağlı olarak bu tesisat ürünlerinin değiştirilmesi gerekir. Tesisat hurda alımı yapan firmalarda burada devreye girmektedir. Bizler bu alanda hizmet veren son derece önemli bir firma olmaktayız. Bizleri tercih ederek elinizde bulunan tesisat hurdalarının satımını gerçekleştirebilirsiniz. Yüksek fiyatlar ile satacağınız hurdalarınızdan son derece büyük karlar elde edebilirsiniz.

Hurda sektöründe önemli bir yere sahip olan firmamız her türlü hurdayı sizden alarak geri dönüşüme katkı sağlıyor. Başta tesisat hurda olmak üzere aklınıza gelebilecek her türlü maddenin alımını yapıyoruz. Hurda niteliğinde sayılan ürünlerin doğaya bırakılıp zarar vermemesi için bu konuya son derece dikkat ediyoruz. Alımını yaptığımız en önemli hurdalardan olan tesisat hurdaları hakkında biraz bilgi verecek olursak.

Şöyle ki;

Tesisat hurdaları alınırken tıpkı diğer ürünlerde olduğu gibi aynı prosedür işliyor. Yani ürünleri sizden alıp öncelikle ayrıştırma işlemi yapıyoruz.

Ayrıştırma işlemi sırasında kullanılabilir durumda olanlar ile olmayanları iki gruba ayırıyoruz.

Kullanılabilir hurdalar çeşitli firmalara ve kurumlara satılıyor. Geri kalan kullanılmayacak durumda olan hurdalar ise geri dönüşüme gönderiliyor. Kısacası bizim elimize geçen hiçbir hurda boşa gitmiyor.

Tesisat ve ekipmanları, bir binada en önemli malzemelerden biridir. Zamanla kullanım süresini tamamlayan tesisat ve ekipmanları bozulmaya, işlevlerini yerine getirememeye başlar. Tesisat ve ekipmanlarının yeniden kullanıma hazır hale getirilebilmesi için geri dönüşüme gönderilmesi gerekir. Tesisat ve ekipmanlarının hurda alım ve sökümü bu yüzden oldukça önemlidir.

Tesisat ekipmanları nelerdir?

Duş ekipmanı,

Batarya ekipmanı,

Klozet ekipmanı,

Musluk ekipmanı,

İnşaat sektöründe önde gelen malzemelerin başında tesisat ve ekipmanları gelir. Musluklar, bataryalar, duş malzemeleri ve klozet takımları yapılan her inşaatın vazgeçilmez elemanlarıdır. Ancak hurdaya çıkmış, artık kullanılmaz hale gelen ya da arızalanan tesisat ve ekipmanlar hurda alım ve sökümü yapan firmalar tarafından toplanarak geri dönüşüme hazır hale getirilir. Böylece kullanılmaz hale gelen bu ekipmanlar geri dönüşümde yeniden üretilerek kullanıma hazır hale getirilmiş olur.

Elinizde bulunan her türlü hurda için tek yapmanız gereken bizler ile iletişime geçmek ve bu konuda sunduğumuz hizmetlerden faydalanmaktır. En iyi fiyat ile hurdalarınızı satmak için mutlaka tercihiniz bizlerden yana olmalıdır.

 

Sincan Hurdacılık – Koçyiğit Metal firmamıza ulaşmak için +90 534 823 42 06 Telefon veya aynı numaralı WhatsApp hattımızdan hemen bizi arayın!

Dolayısıyla daha sağlıklı bir gelecek için elinizdeki hurdaları geri dönüşüme kazandırın ve bu durumdan sizde kazanmış olun. Firmamız Sincan Hurdacılık ile yapacağınız arama sonucunda adresinize belirlediğiniz tarihte gelinmektedir. Ekip çalışanlarımızla hurda analizi ve tartma işlemi gerçekleştirdikten sonrada Alüminyum Hurda fiyatını belirlenmekte ve size peşin olarak ödeme yapılmaktadır.

Tesisat Hurdası Aldığımız Yerler Nerelerdir?

Sincan‘nın merkez ilçesine bağlı tüm mahallesinde Tesisat Hurdası ve tüm hurdalarınızı satın alan yerel bir işletmeyiz.  Hurda Alımını ve hurda ürünlerinizin geri dönüştürülmesini sizin için daha kolay ve daha rahat hale getirmek için hurda alımı ve toplanmasında uzmanlaşmış tam hizmetli bir hurda metal işletmesiyiz.

Diğer Aldığımız Hurdalar Nelerdir?

Alüminyum Hurda, Bakır Hurdası, Akü Hurdası, Beyazeşya Hurdası, Bina Yıkımı, Çatı Hurdaları, Çelik Hurdası, Çinko Hurda, Demir Hurdası, Elektronik Hurda, Güneş Enerji Hurdası, Kablo Hurdası, Krom Hurdası, Nikel Hurda, Kurşun Hurdası, Makina Hurdası, Profil Hurdası, Pirinç Sarı Hurda, Tesisat Hurdası, Teneke Hurda

 Sincan Hurdacılık – Koçyiğit Metal firmamıza ulaşmak için +90 534 823 42 06 Telefon veya aynı numaralı WhatsApp hattımızdan hemen bizi arayın!

Önceki: Teneke Hurdası

Tüm Hurda Metaller Yerinde Değerinde ve Nakit Olarak Alınır...

0534 823 42 06

Tüm Hurda Metaller Yerinde Değerinde ve Nakit Olarak Alınır...

+90 534 823 42 06