Teneke Hurdası - SİNCAN HURDACI - KOÇYİĞİT HURDACILIK - 0534 823 42 06

.........

Tüm Hurda Metal ve Eşyalarınız

Yerinde, Değerinde ve Nakit Olarak Alınır.

 KOÇYİĞİT HURDACILIK

.........

      Telefon: 0534 823 42 06     

   WhatsApp: 0534 823 42 06   

Ana Sayfa - Hakkımızda - Hizmetlerimiz - İletişim

Teneke Hurdası

Bazı insanlar teneke kutulara ve alüminyum kutulara birbirinin yerine atıfta bulunur aslında bu iki tür teneke kutular aynı şey değildir. İnsanlar teneke kutuları ve alüminyum kutuları aynı genel amaçlar için kullanırlar; ancak, iki öğe farklı malzemelerden yapılmıştır ve farklı özelliklere ve üretim maliyetlerine sahiptir.

Metal içecek kutusu hurdalarınızı tam değerinde hesaplıyoruz. Fiyat kaybı yaşamayın. Teneke kutu olarak da bilinen meşrubat kutularının güncel fiyatlarını öğrenmek için bizi arayın. Teneke İçecek Hurdalarına yüksek fiyat garantisi. Alüminyum içecek kutular’ını geri dönüşüme kazandırmada iddialı olan firmamız bizimle iletişim kurmanız halinde Sincan’nın tüm semtlerinden adresinizden kutu içecek hurda alımı yapmaktadır. Üstelik metal içecek kutuları hurda alımlarımızda ödemelerimiz anında nakit olarak yapılmaktadır.

Deponuzdaki kutu içecek hurda birikimlerini nakite çevirmenin tam zamanı. Sincan Hurdacılık olarak alüminyum içecek kutusu hurdalarınızı yüksek fiyat tarifesinden değerlendirmek istiyoruz. Bizi aramayı unutmayın. Sincan’da teneke içecek kutusu hurdası alan firmalar arasında öncü olan firmamız size en güncel hurda fiyatlarını teklif etmektedir.

Teneke kutu, bidon, şişe gibi tüm metal aksamlı teneke hurdalarınızı Adresinizden Güncel Kur Fiyatları ile alıyoruz, teneke Hurdanız Var ise İletişim Bölümünden Form Doldurabilir veya İletişim Numaralarımızdan Bilgi Alabilirsiniz.

 

Sincan Hurdacılık – Koçyiğit Metal firmamıza ulaşmak için +90 534 823 42 06 Telefon veya aynı numaralı WhatsApp hattımızdan hemen bizi arayın!

Dolayısıyla daha sağlıklı bir gelecek için elinizdeki hurdaları geri dönüşüme kazandırın ve bu durumdan sizde kazanmış olun. Firmamız Sincan Hurdacılık ile yapacağınız arama sonucunda adresinize belirlediğiniz tarihte gelinmektedir. Ekip çalışanlarımızla hurda analizi ve tartma işlemi gerçekleştirdikten sonrada Alüminyum Hurda fiyatını belirlenmekte ve size peşin olarak ödeme yapılmaktadır.

Teneke Hurda Aldığımız Yerler Nerelerdir?

Sincan‘nın merkez ilçesine bağlı tüm mahallesinde Teneke Hurda ve tüm hurdalarınızı satın alan yerel bir işletmeyiz.  Hurda Alımını ve hurda ürünlerinizin geri dönüştürülmesini sizin için daha kolay ve daha rahat hale getirmek için hurda alımı ve toplanmasında uzmanlaşmış tam hizmetli bir hurda metal işletmesiyiz.

Diğer Aldığımız Hurdalar Nelerdir?

Alüminyum Hurda, Bakır Hurdası, Akü Hurdası, Beyazeşya Hurdası, Bina Yıkımı, Çatı Hurdaları, Çelik Hurdası, Çinko Hurda, Demir Hurdası, Elektronik Hurda, Güneş Enerji Hurdası, Kablo Hurdası, Krom Hurdası, Nikel Hurda, Kurşun Hurdası, Makina Hurdası, Profil Hurdası, Pirinç Sarı Hurda, Tesisat Hurdası, Teneke Hurda

 Sincan Hurdacılık – Koçyiğit Metal firmamıza ulaşmak için +90 534 823 42 06 Telefon veya aynı numaralı WhatsApp hattımızdan hemen bizi arayın!

Önceki: Profil Hurdası
Sonraki: Tesisat Hurdası

Tüm Hurda Metaller Yerinde Değerinde ve Nakit Olarak Alınır...

0534 823 42 06

Tüm Hurda Metaller Yerinde Değerinde ve Nakit Olarak Alınır...

+90 534 823 42 06