Elektronik Hurda - SİNCAN HURDACI - KOÇYİĞİT HURDACILIK - 0534 823 42 06

.........

Tüm Hurda Metal ve Eşyalarınız

Yerinde, Değerinde ve Nakit Olarak Alınır.

 KOÇYİĞİT HURDACILIK

.........

      Telefon: 0534 823 42 06     

   WhatsApp: 0534 823 42 06   

Ana Sayfa - Hakkımızda - Hizmetlerimiz - İletişim

Elektronik Hurda

Günümüzde herkeste cep telefonu, tablet, bilgisayar gibi elektronik eşyalar bulunmaktadır. Bu eşyalar ise uzun süre kullanıldığında eskimekte ve hurda durumuna gelmektedir. Hurda durumuna gelen elektronik eşyaların en büyük katkısı ise geri dönüşümdür. Her hurdanın geri dönüşümü yapıldığı gibi elektronik eşyaların da geri dönüşümü yapılmaktadır. Hurda alım firmaları, daha ziyade elektronik eşyalar içerisinde bulunan hurda elektronik kartlarla ilgilenmektedir. Bu hurda kartlar, elektronik eşyaların beyni olarak kabul edilmektedir. Dolayısıyla, hurda elektronik kartların geri dönüşümü sonraki elektronik eşya üretimine katkı sağlamaktadır. Bu anlamda elektronik eşya sektörü için geri dönüşümün devamlılığı hayati bir önem taşımaktadır.

2022 güncel hurda elektronik kart fiyatları oldukça düşük seviyelerdedir. Bunun en temel nedeni ise, bu tür elektronik kartların kolay ulaşılabilir olmasıdır. Hurda elektronik kartların ucuz olması, her hurdacının hurda elektronik kart alımı yapmasını kolaylaştırmıştır. Sonuç olarak her hurdacı firmasında hurda elektronik kart alımını görmek oldukça mümkündür. Firmamız da değerinin üstünden hurda kart alımı yaparak müşterilerine hurda alımı konusunda destek olmaktadır.

Sincan Hurdacılık – Koçyiğit Metal firmamıza ulaşmak için +90 534 823 42 06 Telefon veya aynı numaralı WhatsApp hattımızdan hemen bizi arayın!

Dolayısıyla daha sağlıklı bir gelecek için elinizdeki hurdaları geri dönüşüme kazandırın ve bu durumdan sizde kazanmış olun. Firmamız Sincan Hurdacılık ile yapacağınız arama sonucunda adresinize belirlediğiniz tarihte gelinmektedir. Ekip çalışanlarımızla hurda analizi ve tartma işlemi gerçekleştirdikten sonrada Alüminyum Hurda fiyatını belirlenmekte ve size peşin olarak ödeme yapılmaktadır.

Elektronik Hurda Aldığımız Yerler Nerelerdir?

Sincan‘nın merkez ilçesine bağlı tüm mahallesinde Elektronik Hurda ve tüm hurdalarınızı satın alan yerel bir işletmeyiz.  Hurda Alımını ve hurda ürünlerinizin geri dönüştürülmesini sizin için daha kolay ve daha rahat hale getirmek için hurda alımı ve toplanmasında uzmanlaşmış tam hizmetli bir hurda metal işletmesiyiz.

Diğer Aldığımız Hurdalar Nelerdir?

Alüminyum Hurda, Bakır Hurdası, Akü Hurdası, Beyazeşya Hurdası, Bina Yıkımı, Çatı Hurdaları, Çelik Hurdası, Çinko Hurda, Demir Hurdası, Elektronik Hurda, Güneş Enerji Hurdası, Kablo Hurdası, Krom Hurdası, Nikel Hurda, Kurşun Hurdası, Makina Hurdası, Profil Hurdası, Pirinç Sarı Hurda, Tesisat Hurdası, Teneke Hurda

 Sincan Hurdacılık – Koçyiğit Metal firmamıza ulaşmak için +90 534 823 42 06 Telefon veya aynı numaralı WhatsApp hattımızdan hemen bizi arayın!

Önceki: Güneş Enerjisi Hurdası
Sonraki: Profil Hurdası

Tüm Hurda Metaller Yerinde Değerinde ve Nakit Olarak Alınır...

0534 823 42 06

Tüm Hurda Metaller Yerinde Değerinde ve Nakit Olarak Alınır...

+90 534 823 42 06