Güneş Enerjisi Hurdası - SİNCAN HURDACI - KOÇYİĞİT HURDACILIK - 0534 823 42 06

.........

Tüm Hurda Metal ve Eşyalarınız

Yerinde, Değerinde ve Nakit Olarak Alınır.

 KOÇYİĞİT HURDACILIK

.........

      Telefon: 0534 823 42 06     

   WhatsApp: 0534 823 42 06   

Ana Sayfa - Hakkımızda - Hizmetlerimiz - İletişim

Güneş Enerjisi Hurdası

Güneş Enerjisi Hurdası, kullanılmış ve ömrünü tamamlamış güneş panellerinin tekrardan geri dönüşümünü sağlamak amacıyla alımını yaptığımız geri dönüşüm işidir. Firmamız Sincan Hurdacı – Koçyiğit Metal birçok geri dönüştürebilir materyalin alımını gerçekleştirerek, bu ürünleri insanların kullanımına tekrardan sunmaktadır. Yaptığımız geri dönüşüm işi Sincan’da ki geri dönüşüm kapasitesini her gün artırarak bu alanda size hizmet vermektedir.

Güneş enerjisi hurdası geri dönüşümü ülkemizde hazır bir alt yapıya sahip değildir. Bunun sebebi yeni yaygınlaşmaya başlamasından dolayı talep ve rekabet oluşturmamaktadır. Güneş enerjisi hurdası ne yazınki kendisi kadar çevreci değildir. Güneş enerjilerinin içerisinde bulunan değerli madenler düzenli olarak ayrıştırılmaz ise çam ile beraber doğada çok uzun süre kalabilir. Bir güneş enerjisi hurdasının ömrü yaklaşık on yıldır. Ama güneş enerjisi hurdası hurdasının ömrü yüzyıllarca doğada kalabilmektedir.

Güneş Paneli Hurdası;

Atıksız ve temiz enerji kaynaklarının başında gelen güneş paneli Güneş’in verdiği ısı ve ışığı elektrik enerjisine çevirerek ev ve iş yerlerinde kullanılabilir hale getiren temiz enerji kaynağıdır. Üretim bakımından diğer kaynaklara göre çok daha avantajlıdır. Çalışma prensibi ise çok basit ve sırdandır. Panellerin üzerinde bulunan güneş hücrelerine güneş ışınlar gelmesiyle doğru akım oluşmaya başlar. Bulunduğu bölgeye veya kullanıldığı mevsime göre elde edilen enerji miktarının ölçümleri yapılarak seri ya da paralel bir düzenek kurularak ev ya da iş yerlerine bağlanır. Elde edilen güneş enerjisini elektrik enerjisine dönüştüren bu uygulama ile buzdolabı, Tv, şarj aleti gibi her türlü cihazı kolaylıkla çalıştırabilirsiniz. Panel çoğunluğu arttıkça elektrik üretimde doğru orantılı olarak artar.

Güneş enerjisi hurdası elektronik atık işleme lisansı içerisinde sınıflandırılarak doğru bir şekilde ayrıştırılması yapılmalıdır. Güneş Enerjilerinin hurdasın hurda temizlik değeri ne yazınki çok az olmakla birlikte ayrıştırma işlemi de bir o kadar zor olduğu için sektörde talep konusu olmamaktadır. Sincan Hurdacılığın temel çalışma prensibini, insan sıhhatini savunmak ve etraf duyarlılığını artıracak şekilde benimsemiştir. Hedefimiz Sincan’da güneş enerji hurdaları yanı sıra geri dönüşüm kaynakların tükenmesini önlemek, atık çöp miktarını azaltmak, ülke ve dünya ekonomisine katkı sağlamaktır.

Güneş enerji hurdası hurdası hakkında bilgi almak ve değerini öğrenmek için iletişim merkezimizden bilgi alabilirsiniz.

 

Sincan Hurdacılık – Koçyiğit Metal firmamıza ulaşmak için +90 534 823 42 06 Telefon veya aynı numaralı WhatsApp hattımızdan hemen bizi arayın!

Dolayısıyla daha sağlıklı bir gelecek için elinizdeki hurdaları geri dönüşüme kazandırın ve bu durumdan sizde kazanmış olun. Firmamız Sincan Hurdacılık ile yapacağınız arama sonucunda adresinize belirlediğiniz tarihte gelinmektedir. Ekip çalışanlarımızla hurda analizi ve tartma işlemi gerçekleştirdikten sonrada Alüminyum Hurda fiyatını belirlenmekte ve size peşin olarak ödeme yapılmaktadır.

Güneş Enerjisi Hurdası Aldığımız Yerler Nerelerdir?

Sincan‘nın merkez ilçesine bağlı tüm mahallesinde Güneş Enerjisi Hurdası ve tüm hurdalarınızı satın alan yerel bir işletmeyiz.  Hurda Alımını ve hurda ürünlerinizin geri dönüştürülmesini sizin için daha kolay ve daha rahat hale getirmek için hurda alımı ve toplanmasında uzmanlaşmış tam hizmetli bir hurda metal işletmesiyiz.

Diğer Aldığımız Hurdalar Nelerdir?

Alüminyum Hurda, Bakır Hurdası, Akü Hurdası, Beyazeşya Hurdası, Bina Yıkımı, Çatı Hurdaları, Çelik Hurdası, Çinko Hurda, Demir Hurdası, Elektronik Hurda, Güneş Enerji Hurdası, Kablo Hurdası, Krom Hurdası, Nikel Hurda, Kurşun Hurdası, Makina Hurdası, Profil Hurdası, Pirinç Sarı Hurda, Tesisat Hurdası, Teneke Hurda

 Sincan Hurdacılık – Koçyiğit Metal firmamıza ulaşmak için +90 534 823 42 06 Telefon veya aynı numaralı WhatsApp hattımızdan hemen bizi arayın!

Önceki: Çatı Hurdaları
Sonraki: Elektronik Hurda

Tüm Hurda Metaller Yerinde Değerinde ve Nakit Olarak Alınır...

0534 823 42 06

Tüm Hurda Metaller Yerinde Değerinde ve Nakit Olarak Alınır...

+90 534 823 42 06