Çatı Hurdaları - SİNCAN HURDACI - KOÇYİĞİT HURDACILIK - 0534 823 42 06

.........

Tüm Hurda Metal ve Eşyalarınız

Yerinde, Değerinde ve Nakit Olarak Alınır.

 KOÇYİĞİT HURDACILIK

.........

      Telefon: 0534 823 42 06     

   WhatsApp: 0534 823 42 06   

Ana Sayfa - Hakkımızda - Hizmetlerimiz - İletişim

Çatı Hurdaları

Hurda çatı panelleri, köpüklü saç hurdaları ve ikinci el çatı makaslarını düzgün sökülmesi halinde ikinci el hurda malzeme piyasasına kazandırıyoruz. Çelik çatı sökümü veya çelik konstrüksiyon sökümlerini deneyimli saha ekibimiz ile güvenli bir şekilde yapıyoruz. Çatı söküm işinde uzman profesyonel hurdacı ekibi ile tadilata girecek veya yıkılacak binalarda çatı söküm hizmeti sunmaktayız. Hurda çatı makası ve çelik konstrüksiyon hurdaları çatılardan sökülür ve kesim hizmeti gerçekleştirilir. Tüm işçilik ve nakliye masrafları tarafımızca karşılanır.

Çatı sökümlerin de başta sac hurdası olmak üzere sandviç panel ve diğer kaplama hurdaları alımı yapılır. Hurdacılar arasında uzman kadroya sahip çatı söken hurdacı sayısı çok az denecek kadardır. Çatınızı söküp üzerinde de nakit ödemesi yapabiliriz. Tüm hurda alımları güncel hurda fiyatları ile yapılır. Sincan’da çatı söken hurdacı firması arasında olan kuruluşumuz tüm güvenlik önlemlerini alarak çatıları sökmektedir. Çatı sökümünde dikkat edilmesi gereken en önemli husus güvenlik önlemlerini sağlamaktır. Bu görev çatı söken hurdacı tarafından yapılmalı ve çevreye zarar vermeden çatı söküm işlemi gerçekleştirilmeli.

TOPTAN HURDA ÇATI MAKASI ALIMI

Çatı makası, bir binadaki çatıya destek olması için tasarlanmış bir yapıdır. Düz ve eğimli olarak iki tip olarak bulunur. Bu tipler, farklı inşaat projesine uyabilecek çatı makas tiplerine ayrılabilir. Tipik olarak üçgen şeklinde olan bu ürünler, saha dışında yapılır ve genellikle sabitlenmeden önce yerine kaldırılır. Sincan Hurdacılık Geri Dönüşüm olarak ekonomiye katkıda bulunmak adına hurda çatı makası alımı yapmaktayız. Çatı makası hurdalarınızı Geri Dönüşümde değerlendirebilirsiniz.

Çelik Çatı Sökümü Sonrası Nasıl Değerlendiriyoruz

Çelik çatı sistemleri iki farklı şekilde değerlendirilebilmektedir. İlk tercimiz çelik çatıları ikinci el olarak satma planımızdır. Çelik malzemelere zarar vermeden sökmek tek gayemizdir. Eğer müşterilerimizin istediği şekilde sökme yaptıktan sonra müşterinin istediği gibi bir çelik malzemeyse ikinci el olarak satabiliriz. Fakat artık kullanım ömrünü tamamlamış veya herhangi bir sebepten dolayı hurda haline gelmiş ise hurda olarak görmekteyiz.

Hangi Bölgelerden Çelik Çatı Sökümü Yapıyoruz?

Sincan merkez başta olmak üzere tüm İlçelerde ve yakın illerden çelik çatı sökümü yapıyoruz. Bizimle iletişime geçerek fiyat alabilirsiniz.

Metal çatı malzemesi hurdası alımı inşaat sonrası demir hurda toplama gibi çalışmaları uzman kadromuzla gerçekleştirmekteyiz. Sahip olduğunuz tüm hurda malzemeleri piyasa değerinin üzerinde toplayıp nakit ödeme karşılığında değerlendiriyoruz. Kullanmış olduğumuz elektronik hassas kantarlar ile dilediğiniz her ortamda gözlerinizin önünde tartım işlemi yapılmaktadır.

 

Sincan Hurdacılık – Koçyiğit Metal firmamıza ulaşmak için +90 534 823 42 06 Telefon veya aynı numaralı WhatsApp hattımızdan hemen bizi arayın!

Dolayısıyla daha sağlıklı bir gelecek için elinizdeki hurdaları geri dönüşüme kazandırın ve bu durumdan sizde kazanmış olun. Firmamız Sincan Hurdacılık ile yapacağınız arama sonucunda adresinize belirlediğiniz tarihte gelinmektedir. Ekip çalışanlarımızla hurda analizi ve tartma işlemi gerçekleştirdikten sonrada Alüminyum Hurda fiyatını belirlenmekte ve size peşin olarak ödeme yapılmaktadır.

Çatı Hurdası Aldığımız Yerler Nerelerdir?

Sincan‘nın merkez ilçesine bağlı tüm mahallesinde Çatı Hurdası ve tüm hurdalarınızı satın alan yerel bir işletmeyiz.  Hurda Alımını ve hurda ürünlerinizin geri dönüştürülmesini sizin için daha kolay ve daha rahat hale getirmek için hurda alımı ve toplanmasında uzmanlaşmış tam hizmetli bir hurda metal işletmesiyiz.

Diğer Aldığımız Hurdalar Nelerdir?

Alüminyum Hurda, Bakır Hurdası, Akü Hurdası, Beyazeşya Hurdası, Bina Yıkımı, Çatı Hurdaları, Çelik Hurdası, Çinko Hurda, Demir Hurdası, Elektronik Hurda, Güneş Enerji Hurdası, Kablo Hurdası, Krom Hurdası, Nikel Hurda, Kurşun Hurdası, Makina Hurdası, Profil Hurdası, Pirinç Sarı Hurda, Tesisat Hurdası, Teneke Hurda

 Sincan Hurdacılık – Koçyiğit Metal firmamıza ulaşmak için +90 534 823 42 06 Telefon veya aynı numaralı WhatsApp hattımızdan hemen bizi arayın!

Önceki: Çinko Hurdası
Sonraki: Güneş Enerjisi Hurdası

Tüm Hurda Metaller Yerinde Değerinde ve Nakit Olarak Alınır...

0534 823 42 06

Tüm Hurda Metaller Yerinde Değerinde ve Nakit Olarak Alınır...

+90 534 823 42 06