Çinko Hurdası - SİNCAN HURDACI - KOÇYİĞİT HURDACILIK - 0534 823 42 06

.........

Tüm Hurda Metal ve Eşyalarınız

Yerinde, Değerinde ve Nakit Olarak Alınır.

 KOÇYİĞİT HURDACILIK

.........

      Telefon: 0534 823 42 06     

   WhatsApp: 0534 823 42 06   

Ana Sayfa - Hakkımızda - Hizmetlerimiz - İletişim

Çinko Hurdası

 

Çinko kullanım açısından demir dışı metaller içerisinde alüminyum ve bakırdan sonra gelen en önemli üç metalden birisidir. Bilindiği gibi çinko birçok yerde kullanılmaktadır. Çinko, özellikle pil yapımında ve otomotiv üretiminde sıklıkla kullanılmaktadır. Bu üç metal başlıca, demir ve çeliğin korozyona karşı direncinin artırılmasında, döküm sanayinde kullanılan özel alaşımlar ile pirinç alaşımların yapımında kullanılmaktadır. Günümüzde ise sanayide, otomotiv sektöründe, deodorant yapımı gibi geniş bir alanda kullanılmaktadır. Döküm sanayisinde ise alaşım ve bileşik halinde kullanıldığı bilinmektedir. Küresel piyasalarda ise dikkat çeken bir emtia olarak yatırımı yapılmaktadır. Bu sebepten çinko hurda piyasasının önemi ön plana çıkmaktadır. Çinko hurdası için ekibimize danışarak geri dönüşüm tesislerine ulaştırmada sizlere yardımcı olmaktan mutlu olacağız.

Tüm çinko hurda alımı işlemlerinizde deneyimli personelimizden hizmet alabilirsiniz.

Hurda çinko alımı yapan firmalar arasında yüksek fiyattan alım yapan hurdacılar az sayıdadır. Firmamız ise diğer firmaların aksine yüksek fiyattan hurda alımı yapan bir hurdacı firması olmuştur. Yüksek fiyat üzerinden alımlarımız yalnızca çinko hurdaları için geçerli değildir. Akla gelen bütün hurda türlerinin alımı yüksek fiyat üzerinden yapılmaktadır.

Bu sektörlerdeki devamlılıkta yalnızca çinko hurdasının geri dönüşümü ile mümkündür. Geri dönüştürülen çinkolar, bu saydığımız sektörler için oldukça önemlidir. Sonuç olarak çinko, kendi kendini yenileyen bir yapıya sahip değildir. Bu anlamda geri dönüşüm, bütün hurda türleri için gerekli bir durumdur. Geri dönüşüme önem veren yapısıyla hizmet veren firmamız, yüksek fiyattan çinko hurdası alımı yapmaya hazırdır.

Dolayısıyla daha sağlıklı bir gelecek için elinizdeki hurdaları geri dönüşüme kazandırın ve bu durumdan sizde kazanmış olun. Firmamız Sincan HurdacıKoçyiğit Metal ile yapacağınız arama sonucunda adresinize belirlediğiniz tarihte gelinmektedir. Ekip çalışanlarımızla hurda analizi ve tartma işlemi gerçekleştirdikten sonrada Çimko Hurda fiyatını belirlenmekte ve size peşin olarak ödeme yapılmaktadır.

 

Sincan Hurdacılık – Koçyiğit Metal firmamıza ulaşmak için +90 534 823 42 06 Telefon veya aynı numaralı WhatsApp hattımızdan hemen bizi arayın!

Dolayısıyla daha sağlıklı bir gelecek için elinizdeki hurdaları geri dönüşüme kazandırın ve bu durumdan sizde kazanmış olun. Firmamız Sincan Hurdacılık ile yapacağınız arama sonucunda adresinize belirlediğiniz tarihte gelinmektedir. Ekip çalışanlarımızla hurda analizi ve tartma işlemi gerçekleştirdikten sonrada Alüminyum Hurda fiyatını belirlenmekte ve size peşin olarak ödeme yapılmaktadır.

Çinko Hurda Aldığımız Yerler Nerelerdir?

Sincan‘nın merkez ilçesine bağlı tüm mahallesinde Çinko Hurda ve tüm hurdalarınızı satın alan yerel bir işletmeyiz.  Hurda Alımını ve hurda ürünlerinizin geri dönüştürülmesini sizin için daha kolay ve daha rahat hale getirmek için hurda alımı ve toplanmasında uzmanlaşmış tam hizmetli bir hurda metal işletmesiyiz.

Diğer Aldığımız Hurdalar Nelerdir?

Alüminyum Hurda, Bakır Hurdası, Akü Hurdası, Beyazeşya Hurdası, Bina Yıkımı, Çatı Hurdaları, Çelik Hurdası, Çinko Hurda, Demir Hurdası, Elektronik Hurda, Güneş Enerji Hurdası, Kablo Hurdası, Krom Hurdası, Nikel Hurda, Kurşun Hurdası, Makina Hurdası, Profil Hurdası, Pirinç Sarı Hurda, Tesisat Hurdası, Teneke Hurda

 Sincan Hurdacılık – Koçyiğit Metal firmamıza ulaşmak için +90 534 823 42 06 Telefon veya aynı numaralı WhatsApp hattımızdan hemen bizi arayın!

Önceki: Nikel Hurdası
Sonraki: Çatı Hurdaları

Tüm Hurda Metaller Yerinde Değerinde ve Nakit Olarak Alınır...

0534 823 42 06

Tüm Hurda Metaller Yerinde Değerinde ve Nakit Olarak Alınır...

+90 534 823 42 06