Nikel Hurdası - SİNCAN HURDACI - KOÇYİĞİT HURDACILIK - 0534 823 42 06

.........

Tüm Hurda Metal ve Eşyalarınız

Yerinde, Değerinde ve Nakit Olarak Alınır.

 KOÇYİĞİT HURDACILIK

.........

      Telefon: 0534 823 42 06     

   WhatsApp: 0534 823 42 06   

Ana Sayfa - Hakkımızda - Hizmetlerimiz - İletişim

Nikel Hurdası

 

Hurda nikel nasıl anlaşılır? Hurda nikel nerede bulunur? Tüm bu soruları cevaplamakta zorlanan çalışanlar piyasada kol gezerken nikel hurdası satarken zarar edebilirsiniz. Hurda nikel alım satımı bizim için sıradan bir iştir. Hurda nikel fiyatları hakkında bilgi almak ve nikel hurdası satmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Değerli hurdalar arasında bulunan nikel hurda malzemelere peşin ödeme yapıyoruz.

Nikel kullanımı özellikle kesici ve delici aletlerde görülmektedir. Bunun yanı sıra nikelin kullanım alanlarından bir tanesi de otomotiv sektörüdür. Bu sektörler içerisinde nikelin kullanımı oldukça normaldir. Çünkü, nikel hem oldukça dayanıklı hem de paslanmaz bir maddedir. Bu açıdan nikel maddesinin bu sektörlerde kullanılması oldukça olası bir durumdur. Hurda nikel en pahalı hurda türleri arasındadır. Dolayısıyla her hurdacı firmasının toplu hurda nikel alımı yapması beklenememektedir. Yalnızca Sincan Hurdacı - Koçyiğit Metal firmamız gibi büyük firmalar toplu hurda nikel alımı yapabilmektedir. Bu da firmamızın en büyük artılarındandır. Her hurdayı en yüksek fiyat üzerinden almayı hedefleyen firmamız, hurda nikeli de maksimum fiyat üzerinden almaktadır.

Hurda alımından hurda tartımına kadar gerçekleştirilen her işlem müşterilerimizin kontrolü dahilinde gerçekleşmektedir. Bu da firmamızın güvenilirliğinin en büyük kanıtıdır. Hurda nikel; hurda %95-99 şablon nikel, hurda anot nikel, hurda nikel çapağı gibi türlere sahiptir. Bu türler de firmamızca en yüksek fiyat üzerinden alınmaktadır. Toplu hurda nikel alımı yapan firmaların hiçbiri bizim gibi en yüksek fiyattan alamamaktadır. Böylelikle firmamız, kalitenin ve memnuniyetin tek adresi olarak hizmetlerine devam etmektedir.

 

Sincan Hurdacılık – Koçyiğit Metal firmamıza ulaşmak için +90 534 823 42 06 Telefon veya aynı numaralı WhatsApp hattımızdan hemen bizi arayın!

Dolayısıyla daha sağlıklı bir gelecek için elinizdeki hurdaları geri dönüşüme kazandırın ve bu durumdan sizde kazanmış olun. Firmamız Sincan Hurdacılık ile yapacağınız arama sonucunda adresinize belirlediğiniz tarihte gelinmektedir. Ekip çalışanlarımızla hurda analizi ve tartma işlemi gerçekleştirdikten sonrada Alüminyum Hurda fiyatını belirlenmekte ve size peşin olarak ödeme yapılmaktadır.

Nikel Hurda Aldığımız Yerler Nerelerdir?

Sincan‘nın merkez ilçesine bağlı tüm mahallesinde Nikel Hurda ve tüm hurdalarınızı satın alan yerel bir işletmeyiz.  Hurda Alımını ve hurda ürünlerinizin geri dönüştürülmesini sizin için daha kolay ve daha rahat hale getirmek için hurda alımı ve toplanmasında uzmanlaşmış tam hizmetli bir hurda metal işletmesiyiz.

Diğer Aldığımız Hurdalar Nelerdir?

Alüminyum Hurda, Bakır Hurdası, Akü Hurdası, Beyazeşya Hurdası, Bina Yıkımı, Çatı Hurdaları, Çelik Hurdası, Çinko Hurda, Demir Hurdası, Elektronik Hurda, Güneş Enerji Hurdası, Kablo Hurdası, Krom Hurdası, Nikel Hurda, Kurşun Hurdası, Makina Hurdası, Profil Hurdası, Pirinç Sarı Hurda, Tesisat Hurdası, Teneke Hurda

 Sincan Hurdacılık – Koçyiğit Metal firmamıza ulaşmak için +90 534 823 42 06 Telefon veya aynı numaralı WhatsApp hattımızdan hemen bizi arayın!

 

Önceki: Makina Hurdası
Sonraki: Çinko Hurdası

Tüm Hurda Metaller Yerinde Değerinde ve Nakit Olarak Alınır...

0534 823 42 06

Tüm Hurda Metaller Yerinde Değerinde ve Nakit Olarak Alınır...

+90 534 823 42 06