Makina Hurdası - SİNCAN HURDACI - KOÇYİĞİT HURDACILIK - 0534 823 42 06

.........

Tüm Hurda Metal ve Eşyalarınız

Yerinde, Değerinde ve Nakit Olarak Alınır.

 KOÇYİĞİT HURDACILIK

.........

      Telefon: 0534 823 42 06     

   WhatsApp: 0534 823 42 06   

Ana Sayfa - Hakkımızda - Hizmetlerimiz - İletişim

Makina Hurdası

 

Genellikle sanayilerde kullanılan iş makinalarının veya tıp sektöründe bulunan makinaların kullanımını kaybetmesi sonucunda oluşan şekle makina hurdası denir. Ağır tıbbi cihazlar, yük asansörleri ve fabrika kullanımına elverişli tüm cihazlar makina hurdası çeşitlerine girmektedir.

Hurda makine alımı yapan Sincan ve tüm İlçelerinden alım yapan bir hurdacı firmaları arasında lider konumdayız. Çünkü yüksek hurda fiyatları uygulayıp güvenilir hurda ticareti yapıyoruz. Sincan hurda sektörünün büyük bir bölümünü fabrikalar oluşturuyor. Üretim yapan makineler zamanla kullanılamaz hale geliyor. Doğal olarak hurdaya ayrılmış makine parçaları ve tümüyle hurda olmuş makineler iş yapamıyor. Bu şekilde atıl durumda olan mekanik parçaları yüksek hurda fiyatından değerlendirmek için adresimize gelmeden de hurda satışı yapabilirsiniz bize ulaşarak adrese hurdacı çağırabilir ve hurda fiyatı alabilirsiniz.

Makine hurdası tonajlı ve kaliteli metallerden oluşmaktadır, hurda fiyatının üstünde alım yapmamızın sebeplerinden biri budur. Makine hurdası sadece demir hurda olarak değerlendirmemelidir, çeşitli alaşımlardan makine parçaları üretiliyor. Makine hurdasına fiyat verilmeden önce hurda incelenmeli üzerinde bulunan bakır hurda parçalar, sarı hurda parçalar ve kablo hurdaları değerlendirerek hurda fiyatı verilmelidir. Hurdacı ekiplerimizle istediğiniz zaman makine parçalarına fiyat vermeye hazırız.

Makine hurdanız için bize hurdacı numaramızdan veya WhatsApp aracılığı ile ulaşabilir hurdacı ekiplerimizi adrese hurda alımı dışından hurda fiyat teklifi için çağırabilirsiniz. Hurda makinenizin değerini bulmasını en az zararla hurda malzemenizi değerlendirmek ve hurda metalden en yüksek karı elde etmek için mutlaka firmamıza ulaşın. Hassas kantarda hurda alımı yapan hurdacı ekiplerimiz en güncel hurda fiyatından hurdanızı alacak hurda parasını nakit olarak ödeyecektir.

Büyük veya Küçük Ebatlı Tüm Metal Aksamlı Makinalarınız Hurda Olarak veya 2.El Olarak Alınır ve Satılır. Makinalar İçin İletişim Bölümünden veya İletişim Numaralarımızdan Bilgi Alabilirsiniz.

Sincan Hurdacılık – Koçyiğit Metal firmamıza ulaşmak için +90 534 823 42 06 Telefon veya aynı numaralı WhatsApp hattımızdan hemen bizi arayın!

Dolayısıyla daha sağlıklı bir gelecek için elinizdeki hurdaları geri dönüşüme kazandırın ve bu durumdan sizde kazanmış olun. Firmamız Sincan Hurdacılık ile yapacağınız arama sonucunda adresinize belirlediğiniz tarihte gelinmektedir. Ekip çalışanlarımızla hurda analizi ve tartma işlemi gerçekleştirdikten sonrada Alüminyum Hurda fiyatını belirlenmekte ve size peşin olarak ödeme yapılmaktadır.

Makina Hurdası Aldığımız Yerler Nerelerdir?

Sincan‘nın merkez ilçesine bağlı tüm mahallesinde Makina Hurdası ve tüm hurdalarınızı satın alan yerel bir işletmeyiz.  Hurda Alımını ve hurda ürünlerinizin geri dönüştürülmesini sizin için daha kolay ve daha rahat hale getirmek için hurda alımı ve toplanmasında uzmanlaşmış tam hizmetli bir hurda metal işletmesiyiz.

Diğer Aldığımız Hurdalar Nelerdir?

Alüminyum Hurda, Bakır Hurdası, Akü Hurdası, Beyazeşya Hurdası, Bina Yıkımı, Çatı Hurdaları, Çelik Hurdası, Çinko Hurda, Demir Hurdası, Elektronik Hurda, Güneş Enerji Hurdası, Kablo Hurdası, Krom Hurdası, Nikel Hurda, Kurşun Hurdası, Makina Hurdası, Profil Hurdası, Pirinç Sarı Hurda, Tesisat Hurdası, Teneke Hurda

 Sincan Hurdacılık – Koçyiğit Metal firmamıza ulaşmak için +90 534 823 42 06 Telefon veya aynı numaralı WhatsApp hattımızdan hemen bizi arayın!

 

Önceki: Kurşun Hurdası
Sonraki: Nikel Hurdası

Tüm Hurda Metaller Yerinde Değerinde ve Nakit Olarak Alınır...

0534 823 42 06

Tüm Hurda Metaller Yerinde Değerinde ve Nakit Olarak Alınır...

+90 534 823 42 06