Krom Hurdası - SİNCAN HURDACI - KOÇYİĞİT HURDACILIK - 0534 823 42 06

.........

Tüm Hurda Metal ve Eşyalarınız

Yerinde, Değerinde ve Nakit Olarak Alınır.

 KOÇYİĞİT HURDACILIK

.........

      Telefon: 0534 823 42 06     

   WhatsApp: 0534 823 42 06   

Ana Sayfa - Hakkımızda - Hizmetlerimiz - İletişim

Krom Hurdası

 

Türkiye’de yaygın olarak kullanılan madenler arasında krom madeni de yer alıyor. Ayrıca krom ihracatı da en fazla olan madenlerden birisi oluyor. Krom madeni çelik sektörü, otomotiv sektörü ve tuğla kalıplarının yapılmasında ve kaplamalarda tercih ediliyor. Bu kullanımlara bağlı olarak da ortaya oldukça fazla krom hurdaları çıkıyor. Bizler firma olarak krom hurdalarının tekrar değerlendirilmesi için krom hurda alımı yapıyoruz. Böylece müşterilerimiz ellerindeki hurdalardan kurtuluyorlar hem de hurdaları üzerinden para kazanabiliyorlar.

Krom hurdası alım işlemi içinse firmamız bünyesinde bulunan hurda toplama araçlarımızı kullanıyoruz ve müşterilerimizin bulundukları adrese giderek alım işlemini gerçekleştiriyoruz. Ayrıca bu alanda deneyimi olan elemanlarımızla alım işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Böylece elemanlarımız ellerinizdeki krom hurdalarını sorunsuz bir şekilde alıp ücretlerini size peşin olarak ödüyorlar. 

Krom Hurdası Çeşitleri

– Preslenmiş 304 Krom,

– İmalat Artığı 304 Krom,

– Çekirdek 316 Krom,

– Sanayi Malı 304 Krom,

– Boru Hurda Krom,

– Boru 316 Krom,

– Çekirdek Ocaklık 304 Krom,

– İhracatlık Pres 304 Krom.

Diğer hurda çeşitlerinde olduğu gibi krom hurdası içinde sizlere piyasanın en güncel fiyatından hizmet vermekteyiz.

Hizmetlerimiz arasında krom hurda alımı bulunmakta olup miktar ve tür gözetmeksizin her kaliteden krom alımı hizmeti veriyoruz. Bilindiği üzere krom hurdalar kalite olarak kendi arasında çeşitlere ayrılmaktadır. Bu nedenle her kalite ve çeşitte krom hurdası alan firmamız bu hurda türlerinin çeşit ve sınıfına göre fiyatlandırma yapmaktadır. Krom hurdalar diğer hurdalara göre sıcak ve soğuk olan alanlar için daha çok kullanım özelliğine sahiptirler. Özellikle gemi, uçak, sanayi, döküm, silah sanayi, endüstriyel mutfak ekipmanlarında paslanmaz özelliği sayesinde kullanımı tercih edilmektedir. Paslanmaz ve gösterişli olduğu için balkon demiri, süs eşyaları, havalandırma kanalları, tezgahlar, asansör kapıları gibi yerlerde çok tercih edilir. Aşınmaya dayanıklı olan kromlar bir çok aşınma alanlarında kullanımı tercih edilmektedir.

Paslanmaz özelliği sayesinde çeşitli ürün ve içecek yapımı yapan fabrikaların bölüm arasında ve bazı gereçlerinde tercih edilir. Bunların  bazılarından bahsedersek  süt fabrikalarında sütlerin geçiş yolları olan borular, süt kazanları, süt tankları ve benzerleri olmaktadır. Neredeyse tüm tanklar için paslanmaz kromlar tercih edilmektedir özelliği sayesinde  dayanıklı ve daha koruyucu bir metal çeşidi olmasındandır. Her ne kadar dayanıklı ve sağlam olsalar dahi bunlarında bir kullanım süresi bulunmaktadır.

Yurdum Hurdacılık olarak kulanım süresi dolmuş veya işlevini yerine getiremeyen bu kromları sizlerden ücret karşılığı alarak tekrar dolaşıma kazandırıyoruz. Sizlerde atıl olan krom malzemelerinizi ücret karşılığı firmamıza satışını yapabilir ve ek gelir olarak kazanç sağlamış olabilirsiniz.  Bu hurda kromları sizlerden alıp dolaşıma kazandırmış olmakla birlikte sizlerin de yükünü hafifletmiş oluyoruz. Hurda paslanmaz alan firmamızı tercih edenler piyasanın daha üstünde kar etmiş oluyorlar. Sizlerde yüksek ücrete krom hurdası satmak için tercihinizi bizden yana kullanabilirsiniz. Krom hurdası alan hurdacılar içerisinde size günün en güncel hurda krom fiyatından kapınıza kadar araç gönderimi sağlamaktayız. Sincan hurdacı olarak Sincan ve tüm merkez ilçelerinde fazla olursa çevre il ve ilçelerden hurda krom alımı yapmaktadır.

 

Fabrika veya ev fark etmeksizin istedikleri yere gelerek ellerinde bulunan kromdan hurdaların alınmasını sağlıyor. Bu hurdaların sürekli çıkması durumunda da belirli aralıklarla adrese gidip alım yapıyoruz. Bu sayede hem biz hem de hurda sahipleri kazanç elde etmiş oluyor. Sizlerde ellerinizde bulunan krom hurdalarını bizlere satmak isterseniz iletişim numaramızdan hemen bizi arayıp satış yapabilirsiniz.

Dolayısıyla daha sağlıklı bir gelecek için elinizdeki hurdaları geri dönüşüme kazandırın ve bu durumdan sizde kazanmış olun. Firmamız Sincan Hurdacı ile yapacağınız arama sonucunda adresinize belirlediğiniz tarihte gelinmektedir. Ekip çalışanlarımızla hurda analizi ve tartma işlemi gerçekleştirdikten sonrada Krom Hurdası fiyatını belirlenmekte ve size peşin olarak ödeme yapılmaktadır.

 

Krom Hurdası Aldığımız Yerler Nerelerdir? 

Sincan‘nın merkez ilçesine bağlı tüm mahallesinde Krom Hurdası ve tüm hurdalarınızı satın alan yerel bir işletmeyiz.  Hurda Alımını ve hurda ürünlerinizin geri dönüştürülmesini sizin için daha kolay ve daha rahat hale getirmek için hurda alımı ve toplanmasında uzmanlaşmış tam hizmetli bir hurda metal işletmesiyiz.

 

Sincan Hurdacılık – Koçyiğit Metal firmamıza ulaşmak için +90 534 823 42 06 Telefon veya aynı numaralı WhatsApp hattımızdan hemen bizi arayın!

Dolayısıyla daha sağlıklı bir gelecek için elinizdeki hurdaları geri dönüşüme kazandırın ve bu durumdan sizde kazanmış olun. Firmamız Sincan Hurdacılık ile yapacağınız arama sonucunda adresinize belirlediğiniz tarihte gelinmektedir. Ekip çalışanlarımızla hurda analizi ve tartma işlemi gerçekleştirdikten sonrada Alüminyum Hurda fiyatını belirlenmekte ve size peşin olarak ödeme yapılmaktadır.

Krom Hurdası Aldığımız Yerler Nerelerdir?

Sincan‘nın merkez ilçesine bağlı tüm mahallesinde Krom Hurdası ve tüm hurdalarınızı satın alan yerel bir işletmeyiz.  Hurda Alımını ve hurda ürünlerinizin geri dönüştürülmesini sizin için daha kolay ve daha rahat hale getirmek için hurda alımı ve toplanmasında uzmanlaşmış tam hizmetli bir hurda metal işletmesiyiz.

Diğer Aldığımız Hurdalar Nelerdir?

Alüminyum Hurda, Bakır Hurdası, Akü Hurdası, Beyazeşya Hurdası, Bina Yıkımı, Çatı Hurdaları, Çelik Hurdası, Çinko Hurda, Demir Hurdası, Elektronik Hurda, Güneş Enerji Hurdası, Kablo Hurdası, Krom Hurdası, Nikel Hurda, Kurşun Hurdası, Makina Hurdası, Profil Hurdası, Pirinç Sarı Hurda, Tesisat Hurdası, Teneke Hurda

 Sincan Hurdacılık – Koçyiğit Metal firmamıza ulaşmak için +90 534 823 42 06 Telefon veya aynı numaralı WhatsApp hattımızdan hemen bizi arayın!

Önceki: Kablo Hurdası
Sonraki: Kurşun Hurdası

Tüm Hurda Metaller Yerinde Değerinde ve Nakit Olarak Alınır...

0534 823 42 06

Tüm Hurda Metaller Yerinde Değerinde ve Nakit Olarak Alınır...

+90 534 823 42 06