Beyaz Eşya Hurdası - SİNCAN HURDACI - KOÇYİĞİT HURDACILIK - 0534 823 42 06

.........

Tüm Hurda Metal ve Eşyalarınız

Yerinde, Değerinde ve Nakit Olarak Alınır.

 KOÇYİĞİT HURDACILIK

.........

      Telefon: 0534 823 42 06     

   WhatsApp: 0534 823 42 06   

Ana Sayfa - Hakkımızda - Hizmetlerimiz - İletişim

Beyaz Eşya Hurdası

 

Öncelikle beyaz eşya hurdacılığı sektöründe alanında yılların tecrübesine sahip olan ve bir çok alanda hizmet veren Sincan’da en eski hurdacılardan birisi olarak geri dönüşüm sektöründe en iyi fiyat garantisi veren bir firmayız.

Pazar payı büyük bir alanda beyaz eşya hurdacılığının öncüsü olarak yapmakta olduğumuz alımlar ve aynı zaman işleyip tekrar onu ülkemize kazandırarak 2.el beyaz eşya hurdasını alıp tekrar işlemlere tabi tutarak yeniden pazarımıza kazandırmaktayız, hem de fabrika ve kullanım alanlarına tekrar kullanıma sunmaktayız. Alınan 2.el beyaz eşya hurda işleme tabi tutularak tekrar geri dönüşümden ilk hammadde halini almakta olup fabrikalar ve diğer sektörlerden gelen bu beyaz eşya hurdaları o satanlara kazanç sağlamaktadır. Böylece hem geri dönüşüm sektörü kazanmakta, hem güzel ülkemiz kazanmakta, hemde tekrar dönüştürülerek kazandırılan bu 2.el beyaz eşya hurdaları tekrar kullanılmaktadır. Ayrıca düşünülmelidir ki bu çok büyük bir israfın önüne geçilmektedir.

Beyaz eşya hurdası demir, çelik, bakır ve alüminyum hurdası ve elektronik aletlerin içindeki geri dönüşüme değer olan malzemelerdir.

Çıkma motor kompresörleri,

Çamaşır makinesi çıkma yedek parçaları,

Buzdolabı çıkma yedek parçaları,

Çıkma beyaz eşya yedek parçaları,

Çamaşır makinesi kazanı,

Çamaşır makinesi profilleri,

Buzdolabı profilleri,

Bulaşık makinesi profilleri,

Klima içi ve profilleri,

Fırın içi ve profilleri,

Hurda olan çıkma malzemeler, bütün beyaz eşyalar ve iç – dış atık geri dönüşüme değer olan bütün beyaz eşyalar hurdacılara satış yapabileceğiniz geri dönüşüm çeşitleridir. Hurdacıları ve hurda beyaz eşya alan yerler ile iletişime geçerek, satış yapabilirsiniz.

Beyaz eşya hurdacıları bozuk ve kullanım dışı olan beyaz eşyalarınızın tamamını, yedek parçalarını, iç mekaniklerini veya dış profillerini satın alabilmektedir. Kilogram üzerinden hesaplanan atıklar, özellikle bakır, çelik, alüminyum, çelik ve demir parçalara göre değerlendirilerek alınır. Ağır yüklü olan ve taşınması zor olan beyaz eşyalar için adrese hizmet veren kurumlardan birisiyiz.

Hurda beyaz eşyalarınız, televizyon, buzdolabı, bulaşık makinesi ve çamaşır makinesi olarak satabileceğiniz atıklardır.

Ankastre hurdalar, fırın, kurutma makineleri, HD TV olmak üzere alınmaktadır.

Derin dondurucular, iş yeri bilgisayarları, kasa ve benzeri ürünlerde almaktayız.

Gözden cıkmış miyadı dolmuş Evsel beyaz eşya ürünlerinizi alıyor geri donüşümüne katkı yapıyoruz. Aynı zamanda küçük de olsa bütcenize maddi bir katkı sağlıyoruz. Bulaşık makinesi, çamaşır, buzdolabı, fırın televizyon v.s gibi elektronik ürünlerinizi yerinde gelip nakit olarak alıyoruz.

 

Sincan Hurdacılık – Koçyiğit Metal firmamıza ulaşmak için +90 534 823 42 06 Telefon veya aynı numaralı WhatsApp hattımızdan hemen bizi arayın!


Dolayısıyla daha sağlıklı bir gelecek için elinizdeki hurdaları geri dönüşüme kazandırın ve bu durumdan sizde kazanmış olun. Firmamız Sincan Hurdacılık ile yapacağınız arama sonucunda adresinize belirlediğiniz tarihte gelinmektedir. Ekip çalışanlarımızla hurda analizi ve tartma işlemi gerçekleştirdikten sonrada Alüminyum Hurda fiyatını belirlenmekte ve size peşin olarak ödeme yapılmaktadır.

Beyaz Eşya Hurdası Aldığımız Yerler Nerelerdir?

Sincan‘nın merkez ilçesine bağlı tüm mahallesinde Beyaz Eşya Hurdası ve tüm hurdalarınızı satın alan yerel bir işletmeyiz.  Hurda Alımını ve hurda ürünlerinizin geri dönüştürülmesini sizin için daha kolay ve daha rahat hale getirmek için hurda alımı ve toplanmasında uzmanlaşmış tam hizmetli bir hurda metal işletmesiyiz.

Diğer Aldığımız Hurdalar Nelerdir?

Alüminyum Hurda, Bakır Hurdası, Akü Hurdası, Beyazeşya Hurdası, Bina Yıkımı, Çatı Hurdaları, Çelik Hurdası, Çinko Hurda, Demir Hurdası, Elektronik Hurda, Güneş Enerji Hurdası, Kablo Hurdası, Krom Hurdası, Nikel Hurda, Kurşun Hurdası, Makina Hurdası, Profil Hurdası, Pirinç Sarı Hurda, Tesisat Hurdası, Teneke Hurda

 Sincan Hurdacılık – Koçyiğit Metal firmamıza ulaşmak için +90 534 823 42 06 Telefon veya aynı numaralı WhatsApp hattımızdan hemen bizi arayın!

 

Önceki: Pirinç Sarı Hurdası
Sonraki: Kablo Hurdası

Tüm Hurda Metaller Yerinde Değerinde ve Nakit Olarak Alınır...

0534 823 42 06

Tüm Hurda Metaller Yerinde Değerinde ve Nakit Olarak Alınır...

+90 534 823 42 06