Pirinç Sarı Hurdası - SİNCAN HURDACI - KOÇYİĞİT HURDACILIK - 0534 823 42 06

.........

Tüm Hurda Metal ve Eşyalarınız

Yerinde, Değerinde ve Nakit Olarak Alınır.

 KOÇYİĞİT HURDACILIK

.........

      Telefon: 0534 823 42 06     

   WhatsApp: 0534 823 42 06   

Ana Sayfa - Hakkımızda - Hizmetlerimiz - İletişim

Pirinç Sarı Hurdası

 

Pazar payı büyük bir alanda Pirinç sarı hurdacılığının öncüsü olarak yapmakta olduğumuz alımlar ve aynı zaman işleyip tekrar onu ülkemize kazandırarak hem heba olucak olan Pirinç sarı hurdasını alıp tekrar işlemlere tabi tutarak yeniden pazarımıza kazandırmaktayız hem de fabrika ve kullanım alanlarına tekrar kullanıma sunmaktayız. Alınan Pirinç sarı hurda işleme tabi tutularak tekrar geri dönüşümden ilk hammadde halini almakta hem fabrikalar ve diğer sektörlerden gelen bu Pirinç sarı hurdaları o satanlara kazanç sağlamaktadır. Böylece hem geri dönüşüm sektörü kazanmakta, hem güzel ülkemiz kazanmakta, hem tekrar dönüştürülerek kazandırılan bu Pirinç sarı hurdaları tekrar kullanılmaktadır. Ayrıca düşünülmelidir ki bu çok büyük bir israfın önüne geçilmektedir.

Pirinç Sarı Hurdası

Pirinç (Sarı) genel olarak musluk, vana, kilit, anahtar ve bunun gibi daha birçok  malzemelerin yapımında kullanılmaktadır. Pirinç sarı hurda maddesel olarak çinko ve bakır metallerinin birleşimden oluşmaktadır. Bu elementlerin dışında alüminyum kurşun kalay gibi maddelerde içerisinde barındırmaktadır. Bu maddeler aynı zaman da pirinç sarı da değişiklik yani farklı grupları oluşturur. Pirinç Sarı Hurdası bu maddelerin işlenmesi sonucunda meydana gelir.

Hurda Sarı, Hurdalarınızı Değerinde Adresinizden Peşin Parayla Alıyoruz…

Sarı Hurda Fiyatları Sincan Hurdacı daimi olarak değerlendirmek arzu ettiğiniz hurdaların alımını yapmaktayız ve hurdalarınızı adresinizde alarak ya da depomuza direk olarak getirmeniz ile nakit olarak satın alımını yapıyoruz.

 

Sincan Hurdacılık – Koçyiğit Metal firmamıza ulaşmak için +90 534 823 42 06 Telefon veya aynı numaralı WhatsApp hattımızdan hemen bizi arayın!


Dolayısıyla daha sağlıklı bir gelecek için elinizdeki hurdaları geri dönüşüme kazandırın ve bu durumdan sizde kazanmış olun. Firmamız Sincan Hurdacılık ile yapacağınız arama sonucunda adresinize belirlediğiniz tarihte gelinmektedir. Ekip çalışanlarımızla hurda analizi ve tartma işlemi gerçekleştirdikten sonrada Alüminyum Hurda fiyatını belirlenmekte ve size peşin olarak ödeme yapılmaktadır.

Pirinç Sarı Hurdası Aldığımız Yerler Nerelerdir?

Sincan‘nın merkez ilçesine bağlı tüm mahallesinde Pirinç Sarı Hurdası ve tüm hurdalarınızı satın alan yerel bir işletmeyiz.  Hurda Alımını ve hurda ürünlerinizin geri dönüştürülmesini sizin için daha kolay ve daha rahat hale getirmek için hurda alımı ve toplanmasında uzmanlaşmış tam hizmetli bir hurda metal işletmesiyiz.

Diğer Aldığımız Hurdalar Nelerdir?

Alüminyum Hurda, Bakır Hurdası, Akü Hurdası, Beyazeşya Hurdası, Bina Yıkımı, Çatı Hurdaları, Çelik Hurdası, Çinko Hurda, Demir Hurdası, Elektronik Hurda, Güneş Enerji Hurdası, Kablo Hurdası, Krom Hurdası, Nikel Hurda, Kurşun Hurdası, Makina Hurdası, Profil Hurdası, Pirinç Sarı Hurda, Tesisat Hurdası, Teneke Hurda

 Sincan Hurdacılık – Koçyiğit Metal firmamıza ulaşmak için +90 534 823 42 06 Telefon veya aynı numaralı WhatsApp hattımızdan hemen bizi arayın!

Önceki: Çelik Hurdası
Sonraki: Beyaz Eşya Hurdası

Tüm Hurda Metaller Yerinde Değerinde ve Nakit Olarak Alınır...

0534 823 42 06

Tüm Hurda Metaller Yerinde Değerinde ve Nakit Olarak Alınır...

+90 534 823 42 06