Bakır Hurdası - SİNCAN HURDACI - KOÇYİĞİT HURDACILIK - 0534 823 42 06

.........

Tüm Hurda Metal ve Eşyalarınız

Yerinde, Değerinde ve Nakit Olarak Alınır.

 KOÇYİĞİT HURDACILIK

.........

      Telefon: 0534 823 42 06     

   WhatsApp: 0534 823 42 06   

Ana Sayfa - Hakkımızda - Hizmetlerimiz - İletişim

Bakır Hurdası

 

Bakır özelliği gereği oldukça değerli bir madendir. Bilindiği üzere elektrik ve elektronik sanayisinde çok kullanılır. Doğada, demire göre daha az bulunur. Bu da değerini artırmaktadır. Ham maddeden üretilmesi geri dönüşüm yoluyla elde edilmesinden daha çok maliyetlidir. Bu yüzden bakırın geri dönüşüme kazandırılması çok önemlidir. Sincan Hurdacı - Koçyiğit Metal olarak, Sincan’da bakır hurdacılığı ve geri dönüşümü konusunda hizmet veren firmalardan biriyiz. Sincan merkez olmak üzere, tüm ilçeler’den bakır hurdası alımı yapmaktayız. Anlaşmalı olduğumuz fabrika, depo ve iş yerlerine önceden konteyner bırakarak bakır hurdası toplanmasına yardımcı olmaktayız.

Kurulduğumuz günden bu yana geri dönüşüme hep önem veren hurdacı firmasıyız. Bu nedenle de doğayı korumak için çevreci bir anlayışla hareket ediyoruz. Hem doğal kaynakların israfını önlemek, hem de çevreyi temiz tutmak adına, hurdacılık ve geri dönüşüm alanında hep duyarlı bir şirket olmuşuzdur. Ayrıca müşteri memnuniyeti de bizim için çok önemli bir olgudur. Bakır hurdalarınızı bizimle yeniden değer kazansın. Sincan’nın neresinde olursanız olun sitemizde bulunan telefon numarasını arayarak bize ulaşabilirsiniz.

 Bakır hurda fiyatı bakırın miktarına ve durumuna göre farklılık gösterir. Elektrik kablolarının soyulmasıyla oluşan bakırlar en kolay ulaşılabilir türdendir. Satışı yapılacak olan bakır hurdası miktarı arttığı zaman bakır kilo fiyatı da artacaktır. Bakır madeni günümüzde çok kullanılan metallerin arasında. Demir ve alüminyumdan sonra bakır metali 3. sırada gelir. Bakır hurdası hurdacıların ve kurumsal geri dönüşüm firmalarının topladığı değerli metal hurdalar arasında yeralıyor.

Elektronik sektöründe bir tarafrtan üretim yapılırken, bir taraftan ise geri dönüşüm sağlanır. Daha önce üretimi yapılan ve hurda üzerinden geri dönüşümü sağlanan elektronik hurdalardan tekrar bakır hurdası elde edilir.

Bu hurdalara örnekler:

Bilgisayar hurdası,

Televizyon hurdası,

Mutfak robotu hurdası,

Makine hurdaları,

Telefon hurdaları ve içerisinde bakır metali bulunan tüm elektronik hurdaları örnek verilebilir.

Hurda bakır fiyatları, hurda sektörünün en popüler konularından biridir. Geri dönüşümü %100 olarak yapılabilen bakırın hurda fiyatı belirlenirken birçok değişken söz konusudur. Bu içerik aracılığı ile bakır fiyatlarına ve fiyatları belirleyen değişkenlere hızlıca göz atabilirsiniz.

Bakırın kilosu ülkemizde ve dünya genelinde yurtdışındaki borsaya göre belirlendiği için ülkemizdeki hurda bakır fiyatı döviz kuruna bağlı olarak değişim göstermektedir. Hurdalarınızı bize satabilir hurda bakır değerinizi arttırabilirsiniz.

Başka bir deyişle borsa ve dolardaki olası değişimler ile anlık bakır fiyatları değişebilmektedir. Bu nedenle günlük bakır fiyatları yakından takip edilerek bakırın kg fiyatından maksimum kazanç sağlayabilirsiniz.

Sincan Hurda olarak takip ettiğimiz borsa ve sektör verileri ile 7/24 güncel hurda fiyatları sunuyoruz. Bu içeriğimizde soyma bakır, lama bakır, külçe bakır, antigron kırma bakır, ttr kırma bakır, bakır talaşı ve kırkambar bakır fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

 

Sincan Hurdacılık – Koçyiğit Metal firmamıza ulaşmak için +90 534 823 42 06 Telefon veya aynı numaralı WhatsApp hattımızdan hemen bizi arayın!

Dolayısıyla daha sağlıklı bir gelecek için elinizdeki hurdaları geri dönüşüme kazandırın ve bu durumdan sizde kazanmış olun. Firmamız Sincan Hurdacılık ile yapacağınız arama sonucunda adresinize belirlediğiniz tarihte gelinmektedir. Ekip çalışanlarımızla hurda analizi ve tartma işlemi gerçekleştirdikten sonrada Alüminyum Hurda fiyatını belirlenmekte ve size peşin olarak ödeme yapılmaktadır.

Bakır Hurda Aldığımız Yerler Nerelerdir?

Sincan‘nın merkez ilçesine bağlı tüm mahallesinde Bakır Hurda ve tüm hurdalarınızı satın alan yerel bir işletmeyiz.  Hurda Alımını ve hurda ürünlerinizin geri dönüştürülmesini sizin için daha kolay ve daha rahat hale getirmek için hurda alımı ve toplanmasında uzmanlaşmış tam hizmetli bir hurda metal işletmesiyiz.

Diğer Aldığımız Hurdalar Nelerdir?

Alüminyum Hurda, Bakır Hurdası, Akü Hurdası, Beyazeşya Hurdası, Bina Yıkımı, Çatı Hurdaları, Çelik Hurdası, Çinko Hurda, Demir Hurdası, Elektronik Hurda, Güneş Enerji Hurdası, Kablo Hurdası, Krom Hurdası, Nikel Hurda, Kurşun Hurdası, Makina Hurdası, Profil Hurdası, Pirinç Sarı Hurda, Tesisat Hurdası, Teneke Hurda

 Sincan Hurdacılık – Koçyiğit Metal firmamıza ulaşmak için +90 534 823 42 06 Telefon veya aynı numaralı WhatsApp hattımızdan hemen bizi arayın!

Önceki: Alimünyum Hurdası
Sonraki: Demir Hurdası

Tüm Hurda Metaller Yerinde Değerinde ve Nakit Olarak Alınır...

0534 823 42 06

Tüm Hurda Metaller Yerinde Değerinde ve Nakit Olarak Alınır...

+90 534 823 42 06