Hakkımızda - SİNCAN HURDACI - KOÇYİĞİT HURDACILIK - 0534 823 42 06

.........

Tüm Hurda Metal ve Eşyalarınız

Yerinde, Değerinde ve Nakit Olarak Alınır.

 KOÇYİĞİT HURDACILIK

.........

      Telefon: 0534 823 42 06     

   WhatsApp: 0534 823 42 06   

Ana Sayfa - Hakkımızda - Hizmetlerimiz - İletişim

Hakkımızda


Sincan Hurdacı olarak evinizde, işyerinizde veyahut yapılmakta olan binalarınızda kullanım dışı olarak gördüğünüz, bozulmuş, yıpranmış ya da artık kullanmak istemediğiniz beyaz eşya, elektrikli ev aletleri, demir, bakır, alimünyum, krom, nikel vb. şeyler artık hayatınızda yer kaplamasın bizleri arayın gelip istediğiniz adresten bu eşyaları teslim alalım ve hemen orada tarafınıza değerinde ve nakit ödeme sağlayalım.

Sincan Hurdacı - Koçyiğit Hurdacılık olarak işe ilk başladığımız dönemlerde "Eskiciii!" anosları ile Sincan sokaklarını geziyor ve metal hurdalarınızı topluyorduk. 2021 yılında ise hurdacılık tamamen geri dönüşüm noktasında önemli bir etken haline geldi. Tüm kayda değer hurda / geri dönüşüm niteliği taşıyan bakır, demir, krom, çelik, alüminyum, sarı hurda, nikel ve çinko gibi birçok çeşidin ülkemizde de geri dönüştürülmesi %100 haline gelmiştir.

Hurdalar geri dönüştürülerek hayatımıza geri girmektedir. Sincan'da hurdacı olarak bu misyonu üstlenmenin gururunu yaşamaktayız. Tüm hurdalarınızı kapınıza gelerek tartıyor ve nakit olarak alıyoruz. Sürümden kazanma mantalitesi hurdalarınızı alınır. Bu durum sizlere daha çok kazanç olarak geri dönmektedir.

 

Hizmetlerimiz:

Bakır Hurdası

⭐ Demir Hurdası

⭐ Alüminyum Hurdası

⭐ Çinko Hurdası

⭐ İnşaat Hurdası

⭐ Makine Hurdası

⭐ Beyaz Eşya Hurdası v.b.


Yıldır hurdalarınızı istediğiniz adresten alıyoruz bunun yanında mallarınızın değerini sizlere ANINDA VE NAKİT ödeme farkı ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunuyoruz.

Bizleri hemen Arayın ve sizde fazlalıklarınızdan kurtulun.
SİNCAN HURDACI


Eşyalarınıza gereken değeri biçen, dürüst bir alış veriş için doğru adrestesiniz. 

Tüm Hurda Metaller Yerinde Değerinde ve Nakit Olarak Alınır...

0534 823 42 06

Tüm Hurda Metaller Yerinde Değerinde ve Nakit Olarak Alınır...

+90 534 823 42 06